



1 800 ₴
Рюкзак із колекції adidas Originals ідеально підходить для щоденного носіння.
- Модель з одним відділенням.
- Застібається на двосторонню блискавку.
- Спереду кишеня на блискавці.
- Бічні кишені для пляшок.
- Коротка ручка.
- Регульована довжина ремінців.
- Окрема кишеня для безпечного зберігання ноутбука.
- Розрахована на формат А4.
- Модель з підкладкою.
- Глибина: 15 cm.
- Висота: 40 cm.
- Ширина біля основи: 32 cm.
Склад: поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний |